ImageImage

Wspólnie przygotowaliśmy prawie 4 tony prezentów dla rodziny Pani Beaty!

Ponownie udowodniliśmy, że łącząc siły, możemy zdziałać bardzo dużo. W ramach utworzonej na cel szlachetnej paczki zrzutce, zebraliśmy kwotę wysokości 7 700zł, która została podwojona przez Zarząd TVM!

Biorąc pod uwagę zebrane środki pieniężne oraz produkty dostarczone przez Pracowników - szacowana wartość naszych paczek wyniosła około 17 000 zł, a ich waga to prawie 4 tony!

W ramach zebranej kwoty oraz dostarczonych przez pracowników darów bez problemu zabezpieczyliśmy potrzeby wskazane przez rodzinę jako najważniejsze, tj. artykuły spożywcze, chemiczne oraz artykuły gospodarstwa domowego i odzież ( pościele, poduszki, zestaw garnków, zestaw talerzy, dres, kurtka zimowa, obuwie zimowe…). Z pozostałych środków zakupiliśmy produkty, które po konsultacji z opiekunem naszej rodziny pojawiły się w rozmowach dotyczących nieplanowanych wcześniej potrzeb i marzeń. Były to dodatkowe artykuły gospodarstwa domowego tj.: lampa kuchenna, deska do prasowania oraz suszarka na pranie. Spełniliśmy także specjalne marzenia dzieci, prezentując im rowery, korki do gry w piłkę nożną oraz zabawki. Dzięki pokaźnej kwocie mogliśmy zabezpieczyć kwestię opału dla rodziny Pani Beaty (było to aż 3 tony pelletu!!!) oraz zakupić bony podarunkowe, do jednego z bielskich centrów handlowych, które pozwolą rodzinie na spełnienie tych niewypowiedzianych jeszcze marzeń i zaspokojenie potrzeb, które pojawią się w późniejszym czasie.

Zobacz zdjęcia
Image

Otrzymaliśmy list z podziękowaniem od zespołu wolontariuszy ♥

Cała rodzina zareagowała bardzo emocjonalnie na widok paczek, które zostały im podarowane przez darczyńców. Pani Beata, widząc przepełniony paczkami pokój i kuchnię, popłakała się ze szczęścia. Łez nie krył nawet Paweł, bardzo się ucieszył z pięknych rzeczy, które otrzymał. Zobaczywszy rower i piłki do gry w nogę, uśmiech zagościł na jego twarzy. Cały czas powtarzał , że nie może się już doczekać wiosny, żeby wypróbować swój piękny rower, zagrać nowymi piłkami i w nowych korkach mecz z kolegami. Paweł zobaczywszy w jednym z pudeł kurtkę, która była zakupiona dla niego, zaraz ją przymierzył i chodził zadowolony. Nadia nie wiedziała co się dzieje wokół niej, nigdy nie widziała tylu prezentów, a piękny rower, który otrzymała, zrobił duże wrażenie na niej. Od razu chciała go wypróbować, lecz niestety nie było takiej możliwości ze względu na obecne warunki pogodowe i ilość paczek w mieszkaniu. Bardzo cieszyła się również z otrzymanej jej ulubionej świnki Peppy, którą przytulała cały czas. Pani Beata wylała ze wzruszenia wiele łez, cały czas dziękując osobom, które sprawiły, że w ich domu zagościła wielka radość.

Pani Beata razem z dziećmi dziękują z całego serca za okazaną bezinteresowną pomoc: jesteśmy wdzięczni za wszystkie otrzymane rzeczy, dzięki którym nasze święta będą lepsze, przy wigilijnym stole będziemy myśleć o Was bardzo ciepło. Z okazji zbliżających się świąt, wraz z dziećmi, życzę: niech czas Bożego Narodzenia będzie pełen ciepła, radości i wytchnienia od codziennego pędu. Zdrowych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku.

ImageImage

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom akcji za wielkie serca: Zarządowi, Pracownikom, którzy włączyli się w zbiórkę datków i darów oraz tym, którzy zaangażowali się w logistyczną oprawę przedsięwzięcia.

Wspólne pomaganie wraz z całą społecznością TVM to sama przyjemność!

Image
Prezenty dla rodziny oczekujące na transport do przekazania
Dzięki zebranym środkom i wsparciu Zarządu, udało nam się spełnić marzenia dzieci
Wolontariusze pomagali nam przenosić rzeczy z samochodu do punktu
Nasze dary zajęły bardzo dużo miejsca
Udało nam się kupić również opał na zimę dla rodziny w postaci pelletu
Wszyscy pracowali prężnie aby przenieść wszystkie 45 paczek, które przygotowaliśmy
Darów było tak dużo, że przewoziliśmy je samochodem ciężarowym
Otrzymaliśmy dyplom za wsparcie rodziny Pani Beaty

Galeria zdjęć z przekazania darów do punktu